Movies
Ratings
21
MayhemRated ★ 4.0
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.0
One-LineRated ★ 4.0
We Are Your FriendsRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
RoomRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0