Movies
Ratings
379
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
S.I.U.Rated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Dear JohnRated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 4.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
pace makerRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0