Movies
Ratings
20
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0