Movies
Ratings
926
My Night at Maud'sRated ★ 3.0
Cold WarRated ★ 4.0
Une Chambre en VilleRated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0- The First RideRated ★ 3.5
Brave CitizenRated ★ 2.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 1.5
EquusRated ★ 4.0
The Dead Don t DieRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.5
eXistenZRated ★ 4.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 4.5
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Benny's VideoRated ★ 2.0
Tony TakitaniRated ★ 2.0
AntipornoRated ★ 4.0