Movies
Ratings
526
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The End We Start FromRated ★ 2.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 3.0
The Last DuelRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
Lost HighwayRated ★ 4.0
The Chronology of WaterRated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 3.0
The Evil DeadRated ★ 2.5