Titles you rated
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
My NameRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0