Movies
Ratings
312
LeonRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The BeguiledRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0