Movies
Ratings
109
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Jackass: The MovieRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The World Is Not EnoughRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Behind Enemy LinesRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0