Movies
Ratings
339
April StoryRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Crooked HouseRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
The SquareRated ★ 4.0
A Dangerous WomanRated ★ 3.5
Red OneRated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.5