Movies
Ratings
301
The Adventures of Sharkboy and LavagirlRated ★ 0.5
The Big LebowskiRated ★ 3.5
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 0.5
Sky HighRated ★ 1.0
Grown UpsRated ★ 1.0
The Kids Are All RightRated ★ 1.5
The TuxedoRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.5
James and the Giant PeachRated ★ 1.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 2.0
Nine LivesRated ★ 1.5
Peppermint CandyRated ★ 2.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 2.0
HopRated ★ 1.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 0.5