Movies
Ratings
1368
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 2.5
FallRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5