Movies
Ratings
53
WonderRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0