Movies
Ratings
433
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Choir of GodRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 3.5
House of SayuriRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.5
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.0
MelancholiaRated ★ 3.0
Millennium MamboRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 4.0