Movies
Ratings
152
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0