Series
Ratings
12
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5