Movies
Ratings
3658
MaXXXineRated ★ 3.0
DropRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Karate Kid: LegendsRated ★ 3.0
NovocaineRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 4.0
My faultRated ★ 3.0
The VoyeursRated ★ 3.5
Kiss of the DragonRated ★ 3.0
The NorthmanRated ★ 3.5
Winter Spring Summer or FallRated ★ 3.5
An Officer and a GentlemanRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 3.0
Queen of HeartsRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
The RitualRated ★ 3.5
The Other ZoeyRated ★ 3.0