Movies
Ratings
803
FrozenRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 4.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 5.0
UnthinkableRated ★ 4.0
Swing VoteRated ★ 4.0
PlanesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
The FivesRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
French KissRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 3.0