Movies
Ratings
187
BLUE GIANTRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
DittoRated ★ 1.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
SmileRated ★ 2.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Guimoon: The Lightless DoorRated ★ 1.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
Jungle CruiseRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
EnchantedRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5