Movies
Ratings
135
SunflowerRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5