Movies
Ratings
32
Step UpRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0