Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
InsanitariumRated ★ 2.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 3.5
HostelRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5