Movies
Ratings
50
Peppermint CandyRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 3.0
Riverside MukolittaRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5