Titles you rated
This Means WarRated ★ 3.0
DescendantsRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 1.0
CluelessRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 3.5
AquamarineRated ★ 2.0
Freaky FridayRated ★ 0.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
MotherRated ★ 0.5
MinionsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
SingRated ★ 1.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 0.5
CoralineRated ★ 5.0
In Our PrimeRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 2.0