Movies
Ratings
109
We Live In TimeRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
Breakfast on PlutoRated ★ 4.0
The Life of ChuckRated ★ 3.5
The Peanuts MovieRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.5
The Great FloodRated ★ 2.5
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5