Movies
Ratings
51
28 Years LaterRated ★ 0.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
9Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
WickedRated ★ 5.0
AfterRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
If I StayRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 4.5
Everything, EverythingRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Five Feet ApartRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0