Movies
Ratings
82- Whispering WaterRated ★ 3.0
The People UpstairsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Floor PlanRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5- 2112: The Birth of DoraemonRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.0
Song Sung BlueRated ★ 3.5
Mr. Osomatsu: The Soul's Takoyaki Party and the Legendary SleepoverRated ★ 3.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Super gorgeous! Glow Kasukabe DancerRated ★ 3.0
Gintama the Movie 2026: Yoshiwara in FlamesRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.5