Series
Ratings
382
Rick and Morty Season 8Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.5
Shadow BeautyRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
New Recruit Season 3Rated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0