Movies
Ratings
95
Once We Were UsRated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
Sound of MetalRated ★ 4.0
Sunset BoulevardRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5