Titles you rated
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5- CasheroRated ★ 2.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
King the LandRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5