Series
Ratings
38
Beef Season 1Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Uncle SamshikRated ★ 1.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 4Rated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 2.5
BargainRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0