Series
Ratings
11
JoJo's Bizarre Adventure Steel Ball RunRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
Ms. IncognitoRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0