Movies
Ratings
1407
Nobody 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
War MachineRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.0
The Bloody HundredthRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5