Movies
Ratings
28
Princess MononokeRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
A Dog's JourneyRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5