Movies
Ratings
501
Pulp FictionRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
CocoRated ★ 5.0
DangalRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 5.0
Lost in StarlightRated ★ 5.0
CodaRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0