Series
Ratings
30
Shrink -Seishinkai yowai-Rated ★ 3.5
Hayabusa ShobodanRated ★ 4.0
Kono Koi Atatamemasu kaRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Plage -Share House for Losers-Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
Slow TrainRated ★ 5.0
DearestRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 4.0
Ito kun A to ERated ★ 5.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 5.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.5