Movies
Ratings
101
The Fundamentals of CaringRated ★ 2.5
Love, LiesRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 2.5
A Moment to RememberRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 1.5
AvatarRated ★ 5.0