Series
Ratings
172- 콩콩팡팡Rated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Futurama Season 1Rated ★ 5.0
Shaun the SheepRated ★ 4.0
The Cuphead Show!Rated ★ 4.0
The Owl House Season 2Rated ★ 4.5
The Owl House Season 1Rated ★ 5.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.0
Inside Job Part 2Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 0.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 3.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Kamen Rider BuildRated ★ 4.0
Kamen Rider KuugaRated ★ 4.5