Movies
Ratings
472
FrankRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Falling in LoveRated ★ 3.5
A Late QuartetRated ★ 4.0
What Just HappenedRated ★ 3.0
BeowulfRated ★ 3.5
A Happy EventRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Great BeautyRated ★ 3.0