Movies
Ratings
401
ChristineRated ★ 4.0
CrashRated ★ 2.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0- Moving For WordRated ★ 2.0
Demolition of a WallRated ★ 4.0
The Arrival of a Train at La CiotatRated ★ 3.5
A Trip to the MoonRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
StalkerRated ★ 5.0
Esper's LightRated ★ 2.5
Buffalo '66Rated ★ 4.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 3.0
Super 8Rated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 1.5
Look BackRated ★ 1.5