Movies
Ratings
647
FrankensteinRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
G-DRAGON IN CINEMA [Übermensch]Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5- WonderlandRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
AlienoidRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5