Movies
Ratings
25
Van HelsingRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 2.0