Movies
Ratings
386
Jackie BrownRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
QT8: The First EightRated ★ 4.0
1917Rated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 2.5
The King of PigsRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0