Movies
Ratings
230
Boston StranglerRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.0
18x2 Beyond Youthful DaysRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The PlotRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Bones & AllRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 5.0
Citizen of a KindRated ★ 3.5
PhantomRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.0