Movies
Ratings
2533
The MenuRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 2.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
SmileRated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.0
Big WorldRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 2.0
Samantha: An American Girl HolidayRated ★ 2.5
Kiss Kiss Bang BangRated ★ 1.5
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.5
Mystic RiverRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
The Great FloodRated ★ 2.5
When a Man Loves a WomanRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 3.0