Movies
Ratings
1100
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
The WifeRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
A Tale of WinterRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
DropRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
NonnasRated ★ 3.0