Titles you rated
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 3.5- Nura: Rise of the Yokai ClanRated ★ 3.0
SlayersRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5