Movies
Ratings
202
The PianistRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 2.0
The Green MileRated ★ 3.0
Vertical LimitRated ★ 3.0
What Dreams May ComeRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Empire of the SunRated ★ 5.0- Forest DancingRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 2.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
October SkyRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
In the Line of FireRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Temple GrandinRated ★ 5.0
BackdraftRated ★ 4.0