Titles you rated
Green Mothers ClubRated ★ 4.5
VIPRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
NANARated ★ 5.0
Battle for HappinessRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 2.5