Movies
Ratings
59
The ChaserRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Deepwater HorizonRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0