Movies
Ratings
176
SunflowerRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
American PieRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0